Aeratörler

ÜSTÜN CLEANTEC ERKASAP KALİTESİ

AERATÖRLER

  Aeratörler, çeşitli atıksuların arıtımında ve değişik arıtma yöntemlerinde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Güçlü redüktör yapısıyla atıksuyu sprey şeklinde dağıtarak havadaki oksijenin suya karışması için gerekli yüzey alanını yaratır. Bu sayede yüksek verimde oksijen transferi sağlanır.

  Geliştirilen otomasyon sistemi ile atıksu kapasitesine ve oksijen miktarına göre ekonomik çalıştırılmaları mümkündür. İşletme ve bakım maliyetleri çok düşüktür ve sorunsuz çalışırlar. Arıtma yönteminin kesikli veya sürekli olmasına bağlı kalmaksızın değişken atıksu seviyelerine uyum sağlar.

  Aeratörler; redüktör, motor, şaft, gövde, taşıyıcı kollar, havalandırıcı fan ve dubalardan oluşur. Atıksu niteliğine göre çeşitli materyallerle imal edilmektedir. St 37 üzeri epoksi ve ya GRP kaplama kullanılabileceği gibi, korozif etkisi daha yoğun atıksularda 304 veya 316 kalite paslanmaz çelik kullanılarak 4 farklı seride imal edilirler.

  Su arıtımında optimum verimin sağlanması için aeratörler değişik boyutlar ve motor güçleriyle alternatifli olarak üretilirler.


Bize Ulaşın

Tel:
E-mail:

(0232) 433 31 13
erkasap@erkasap.com.tr

Broşür ve Kataloglar

TÜRKÇE

ENGLISH