EVSEL ATIKSU ARITMA TESİSLERİ

ÜSTÜN CLEANTEC ERKASAP KALİTESİ

EVSEL ATIKSU ARITMA TESİSLERİ

  CLEANTEC ERKASAP Atıksu Arıtma Tesisleri; evsel ve endüstriyel atıksuların arıtımı için tasarlanmış, özel eleman gerektirmeyen “AKILLI ATIKSU ARITMA TESİSLERİ”dir.

  CLEANTEC ERKASAP atıksu arıtma tesisleri çıkış suyu, S.K.K.Y. ve Su Ürünleri Tüzüğü Standartları'na uygun kalitede projelendirilir, projelendirilen tesis; niteliği ve gelen atıksu miktarına bağlı olarak ilgili İl Çevre Müdürlüğü veya Çevre Orman Bakanlığı onayı sonrası, imalatı ve montajı gerçekleştirilir. Arıtılmış su, bahçe sulama şebekelerinde güvenle kullanılır.

  Atıksu arıtma tesisi tasarımında yasal yaptırımı olmayan parametreler; koku, ses ve enerji kullanımıdır. Özellikle yazlık site ve otellerle koku oluşması kabul edilemez bir parametredir. CLEANTEC ERKASAP, tesislerinde kesinlikle koku oluşmayacağını garanti eder. Pis su toplama şebekelerinin atıksu arıtma tesisiyle bir bütün olması sebebiyle prosesten uygulamaya kadar kanalizasyon toplama hattı yapımı veya mevcut tesisin revizyonu için de destek verir, kokmayan tesisler üretir.

  Ses parametresi ve enerji kullanımıyla ilgili yasal sınırlama yoktur. CLEANTEC ERKASAP duyarlıdır. Minimum ses ve enerji kullanımı ile maksimum verim alınabilecek tesisler kurar. Ses izolasyonunu yapar, enerji kullanımını en aza indiren otomasyon sistemiyle tesislerini kurar

CLEANTEC ERKASAP AKILLI ATIKSU TESİSLERİNİN AVANTAJLARI

 • Otomasyon sistemi herkesin kullanabileceği üniversal ekipmanlarla kurulur ve işletilir. Tesisin işletilmesinde uzmanlaşmış insanlara ihtiyaç duyulmaz, kendisi uzmandır. Tesis kendisi yönlendirir, çalıştırır, denetler. Nasıl çalışacağını tarif eden tek tesistir.
 • Ardışık reaktördür, klasik arıtma tesislerine göre üstünlüğü özgün otomasyon sistemiyle ideal boyutlara ulaşmış olmasıdır. Çökeltim ünitesine ve büyük hacimli denge tankına ihtiyaç duymaz. Arıtma tesisi için ayrılacak yerden ve kurulum maliyetinden tasarruf sağlar.
 • Gelen atıksu debisine göre uygun konuma geçer, enerji tasarrufu sağlar.
 • Paket ve betonarme olarak imal edilir, yer altına veya yer üstüne kurulumu mümkündür.
 • Kimyasal madde ve bakteri ilavesi gerektirmez. Bakteri popülasyonu 15 günde ideal seviyeye gelir, arıtım başlar.
 • Oluşan çamur miktarı çok azdır ve ekstra çamur kurutma ünitesine ihtiyaç duymaz.

 • Bize Ulaşın

  Tel:
  E-mail:

  (0232) 433 31 13
  erkasap@erkasap.com.tr

  Broşür ve Kataloglar

  TÜRKÇE

  ENGLISH